Posted in

🚨 FELJELENTETTÉK MAGYAR PÉTERT

Budai Gyula hűtlen kezelés és költségvetési csalás gyanúja miatt feljelentést tett Magyar Péter ellen.

A fideszes politikus állítása szerint Magyar Péter a Diákhitel Központ vezetőjeként olyan szerződéseket írt alá, amelyek összesen akár 1,1 milliárd forinttal is túlárazottak lehettek. A kifogásolt megállapodások állítólag Balásy Gyula érdekeltségeihez köthető cégekkel jöttek létre.

Budai Gyula szerint az ügy már nem csupán politikai vita kérdése, hanem olyan szerződésekről van szó, amelyek esetében felmerülhet a büntetőjogi felelősség vizsgálata is. A képviselő közlése szerint a feljelentést április 8-án nyújtotta be a hatóságoknak.

Az ügyben várhatóan a hatóságok vizsgálata döntheti el, hogy történt-e jogsértés vagy sem.

👇 Ön szerint szükség van teljes körű vizsgálatra az ügyben?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *